Hakkımızda

ME GE ENERJİ SAN. VE TİC. LDT. ŞTİ  sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

 

     Kurulduğu  günden itibaren YENİLENEBİLİR GÜNEŞ ENERJİSİ TEKNOLOJİLERİ konusunda  uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Yenilenebilir Enerji Teknolojileri üzerine kurulu Fotovoltaik (PV) Panel üreten, Alfa Solar Enerji’nin Eskişehir, Bilecik, Kütahya ve Afyon illerinde YETKİLİ BAYİİ’si olarak faaliyet göstermektedir.

 

     Hizmetlerimiz yetkili olduğumuz illerin il sınırları içerisindeki PV sistem kurucularına, turizm alanındaki iş sahiplerine, inşaat ve mühendislik firmalarına, sanayicilere, kamu kuruluşlarına ve tüm yüksek  elektrik bedeli gideri olan özel ve tüzel kişi kurum ve kuruluşlara YÜKSEK KALİTE VE MÜHENDİSLİK HİZMETİ İLE  FOTOVOLTAİK ALFA SOLAR PANEL MARKASINI, ÜCRETSİZ KEŞİF, TEKLİF, KURULUM VE BAKIM HİZMETİNİ  VERMEKTİR.

 

    Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen ME GE ENERJİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede YENİLENEBİLİR  ENERJİ SEKTÖRÜNDE  tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

    Firmamızın değişmez prensipleri daima; kalite, hizmet, zamanında ürün teslimi,  uygun fiyat politikası, kurulum ve kurulum sonrası bakım garantisidir.

 

    ELEKTRİK BEDELİ GİDERİNİZDEN 37 YIL BOYUNCA KURTULMA VE İHTİYACINIZ OLAN ELEKTRİK ENERJİSİNİ GÜNEŞ ENERJİSİNDEN KENDİNİZİN ÜRETMESİNE İMKAN VERMEKTEDİR. AYRICA YENİLENEBİLİR ENERJİ YASASI GEREĞİ İSTERSENİZ, İHTİYACINIZ FAZLASI ÜRETTİĞİNİZ ENERJİYİ DEVLETİN ALIM GARANTİSİ ALTINDA, DEVLETE SATABİLİRSİNİZ.

 

 ME GE ENERJİNİN SİZLERE SUNDUĞU ALFA SOLAR ENERJİ FOTOVOLTAİK PANELLERİNİ MENFAATİNİZ AÇISINDAN TERCİH ETMENİZİN EN ÖNEMLİ SEBEPLERİ KISACA;

 

  1. ALFA SOLAR ENERJİ FOTOVOLTAİK PANELLER MERKEZİ KIRIKKALE'DE OLAN FABRİKADA ÜRETİLEN YERLİ ÜRETİMDİR.

  2. SİSTEMDEKİ TÜM ÜRÜN VE MALZEMELER GARANTİ KAPSAMINDADIR.

  3. ALFA SOLAR ENERJİ PANELLERİN TÜV, SGS, TSE VE CE GARANTİSİ MEVCUTTUR.

  4. EN ÖNEMLİSİ, MÜŞTERİLERİMİZ BU GÜN YENİLENEBİLİR ENERJİ PİYASASINDAKİ İTHAL ÜRÜNLERİN YAŞADIĞI SIKINTILARIN HİÇBİRİNİ ALFA ENERJİ ÜRÜNLERİNDE YAŞAMAMAKTA, MUHATAP OLARAK ÜRETİCİ ALFA ENERJİ’Yİ YANINDA BULMAKTADIR.

    

    Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük, kalite ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Ticari Ahlak prensibiyle çalışan ME GE ENERJİ SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte YENİLENEBİLİR ENERJİ TEKNOLOJİLERİ  ALANINDA hizmet vermeye devam edecektir.

 

     FİRMAMIZ İLE İRTİBATA GEÇMENİZ HALİNDE İKİLİ GÖRÜŞME ŞEKLİNDE HER TÜRLÜ BİLGİLENDİRME HİZMETİ FİRMAMIZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ KEŞİF’TE DAHİL OLMAK ÜZERE SİZLERE EN KISA SÜREDE VERİLECEKTİR.

 

     Menfaatiniz açısından birlikte olmak dileklerimizle saygılarımızı sunarız. 

 

   GÜNEŞ ENERJİSİ ve YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİNDE KARAR VERMEK SİZDEN, İCRAAT BİZDEN.

Etiketler

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım